Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-01-21 21:09:43

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Kobieta stojąca za sukcesem Hrithika

Kobieta stojąca za sukcesem Hrithika


http://x.screeny.pl/ga8369/5661a8f69fa4c4b0f3623810/hrithik.jpg


Prawdziwe jest powiedzenie: „Za każdym sukcesem mężczyzny kryje się kobieta”. Taką kobietą dla Hrithika Roshana, który wygrał Star Screen Award dla Najlepszego Aktora jest Jego żona, która pomogła Mu zdobyć tę nagrodę.

Hrithik powiedział:
“Jodha Akbar to dla mnie wyjątkowy film, bo zaoferował mi rolę pełną wyzwań. Byłem bardzo podenerwowany podczas prac nad filmem mając jednocześnie nadzieję, że będę potrafił odzwierciedlić znaczenie tej postaci".

Po nagraniu filmu rozmawiałem o swoich obawach z żoną. Ona jednak dodawała mi odwagi i była przekonana, że zagrana przeze mnie rola zapewni mi nagrodę dla Najlepszego Aktora.

Dlatego też dedykuję tę nagrodę Tobie Suzanne a także mojej mamie
, która była wspaniałym źródłem wsparcia w moim życiu”
.

Hrithik podziękował także reżyserowi Ashutoshowi Gowarikarowi za jego wsparcie i wiarę w Jego potencjał.

„Od pierwszego dnia zdjęć traktował mnie jak swojego syna, przyjaciela i brata. Upewnił mnie w tym, że rola Akbara została stworzona dla mnie”.

Pracę z ekipą „Jodhaa Akbar” Hrithik uważa za najlepszą współpracą jaką miał do tej pory.

„Nigdy nie pracowałem w tak skoordynowanej grupie. To była dla mnie prawdziwa radość” – dodał.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-01-22 07:55:47

matthew

Sympatyk Hrithika

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 86
WWW

Re: Kobieta stojąca za sukcesem Hrithika

Świetnie. Nie ma to jak prawdziwe wsparcie bliskiej osoby

Offline

 

#3 2009-01-23 22:22:56

Beti

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 276

Re: Kobieta stojąca za sukcesem Hrithika

Tak to prawda  nic nie działa najlepiej na człowieka jak poparcie i akceptacja najbliższej osoby


Beti

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragoonballzgt.pun.pl www.elektrotechnikaniestac.pun.pl www.cs-tygrysek.pun.pl www.afrodyta.pun.pl www.straznicyasgaardu.pun.pl