Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2008-12-14 15:36:26

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Fabuła filmu

Koi...Mil Gaya


http://www.empik.com/b/o/21/26/2126057d636a2aea20293102972bf14e.jpg


Naukowiec Sanjay Mehra (Rakesh Roshan) marzy o nawiązaniu kontaktu z pozaziemskimi istotami. Pewnego dnia otrzymuje odpowiedź na swoje wysłane w kosmos komputerowe muzyczne przesłanie. Na niebie pojawia się statek kosmiczny, ale Sanjay w tym momencie ginie w wypadku. Jego żona Sonia (Rekha), będąca wtedy w ciąży, rodzi syna Rohita (Hrithik Roshan). Wskutek uszkodzenia mózgu podczas tego wypadku chłopiec jest opóźniony w rozwoju.
Dorosły już Rohit, bawiący się dotychczas tylko z dziećmi, zaprzyjaźnia się z Nishą (Preity Zinta), ku wściekłości zazdrosnego o jej względy Raja (Rajat Bedi), który wciąż go upokarza.
Pewnego dnia Rohit znajduje stary komputer ojca. Eksperymentując z Nishą, nieświadomie nawiązuje kontakt z obcymi i nad miasteczkiem pojawia się wielki statek kosmiczny a Rohit i Nisha natykają się na obcą istotę, którą nazywają Jaadu (czary).

Obsada

Hrithik Roshan - Rohit Mehra
Preity Zinta - Nisha
Rakesh Roshan - Sanjay Mehra
Rekha - Sonia Mehra
Prem Chopra - Harbans Saxena

Źródło:
Filmweb

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-05-22 11:55:03

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Fabuła filmu

Przypomniało mi się,że kiedyś napisałam mini recenzję dla strony merlin.pl i postanowiłam ją tu zamieścic
Troszkę ją zmodyfikowałam, bo piszac to jakieś półtora roku temu i nie znając na tyle kina bollywood, myslałam,ze był to pierwszy wspólny film Roshanów...to taka moja gafa...

A tu juz pełny tekst:

Dla sympatyków kina bollywood gorąco polecam obejrzenie "Koi...Mil Gaya" (pol. "Znalazłem Cię").

Film przeznaczony jest dla całej rodziny - śmiało mogą oglądać go dorośli jak i dzieci. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Wyraźna jest inspiracja zachodnim hitem filmowym "E.T.".

Doskonały film, drugi wspólny Rakesha i Hrithika Roshanów, jako ojca-reżysera i syna - doskonałego aktora, którzy, po raz drugi, stworzyli wspólną produkcję.

Akcja jest osadzona w fantastycznym klimacie - pojawienie się motywu świata pozaziemskiego i obdarzenie człowieka nadludzkimi siłami. Wspaniała rola Hrithika Roshana i Preity Zinty. On wciela się w upośledzonego mężczyznę, a ona pomaga mu poznać świat, jaki wcześniej był mu obcy i wrogi.

Ciekawe partie muzyczne i doskonałe choreografie z mistrzowskim wykonaniem młodego Roshana, który najbardziej przyciąga uwagę na ekranie, dzięki swoim tanecznym umiejętnościom.

Na szczególną uwagę zasługuję utwór "It's magic", w którym wykorzystana jest choreografia z amerykańskiego filmu z 1998r. pt."Dance with Me" (pol. "Miłosna samba"). Pomimo ok. 3-godzinnej akcji, film ogląda się lekko, bez uczucia znudzenia.

Obejrzenie lub chociaż poznanie fabuły "Znalazlem Cię" jest niezbędne do kompletnego zrozumienia "Krrisha'a", czyli kontynuacji "Koi...Mil Gaya". Dla początkujących obserwatorów bollywood'u polecam jednak coś bardziej tradycyjnego, aby móc zaobserwować postęp, jaki dokonuje się w indyjskim przemyśle filmowym.


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#3 2009-07-09 16:32:30

 Sonic Hed

Recenzent

12430219
Skąd: Silent Mobius
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 258
Info: Fan StH, SH & HR
Wiek: 23
O Hrithiku: Nieprzeciętnie uzdolniony

Re: Fabuła filmu

Fabuła "Znalazłem Cię" była bardzo ciekawa. Szczególnie, że nie było do końca wiadomo jak skończy się historia chłopca granego przez Hrithika (musicie mi wybaczyć, nie mam pamięci do indyjskich imion), a także niebieskiego kosmity Magusia (znowu niebieski, jak widać bardzo pozytywny kolor ). Od początku do końca film trzyma poziom, bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepiej oglądać go całą rodziną, morał z tego filmu wyniesie każdy kto go obejrzy.


http://i711.photobucket.com/albums/ww114/JocaSonic/Sonic_and_Sega_All_Star_Gif_by_Xuli.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gesz.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl www.veterans.pun.pl www.fpus.pun.pl