Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


  • Index
  •  » Kites
  •  » Hrithik i Barbara na czerwonym dywanie w Cannes

#1 2009-05-19 19:03:54

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Hrithik i Barbara na czerwonym dywanie w Cannes

Hrithik i Barbara na czerwonym dywanie w Cannes


http://i41.tinypic.com/24o9hl0.jpg



Barbara Mori i Hrithik Roshan – gwiazdy filmu “Kites” pojawili się razem na czerwonym dywanie w dniu premiery filmu „Bright Star”15 maja na 62 Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes (Francja).

15 maja był dla ekipy “Kites” bardzo pracowity. Zaczęło się od pokazu trailera filmu na Festiwalu, na którym to pokazie para była ubrana niezbyt starannie. „Ubraniową wpadkę” nadrobili wieczorem, kiedy pojawili się na wielkim bankiecie, na którym była obecna obsada i ekipa „Kites”, międzynarodowi nabywcy i dystrybutorzy.

Następnie, bez zmiany stroju, para pojawiła się na czerwonym dywanie na premierze “Bright Star” w reżyserii Jane Campion, której fanem jest Hrithik
.

Barbara była ubrana w zaprojektowaną przez Roberta Cavalli czarną, opadająca na ziemię suknię. Do tego miała wystawny diamentowy naszyjnik, kolczyki i czarną kopertówkę. Włosy elegancko upięte do góry wyeksponowały rysy jej twarzy oraz nieskazitelną skórę.

Mori zakładając suknie bez ramiączek pokazała również swoje tatuaże. Jeden, będący na szyi został częściowo ukryty pod naszyjnikiem. Z kolei na prawym ramieniu ma cztery krzyże Jezusa Nazarejczyka. W Goa natomiast zrobiła sobie tatuaż na prawej stopie. Jest to „kharmaanojy” - wyraz zapisany w hindi, który w j. hiszpańskich oznacza „kochające rodzeństwo”.

Hrithikowi i Barbarze na czerwonym dywanie towarzyszyli Rakesh Roshan i Prasoon Joshi.

Hrithik po raz pierwszy przybył do Cannes 14 lat temu. „Byłem tu 14 lat temu jako asystent Filmowej Federacji Indii J Om Prakasha – mojego dziadka. Pamiętam jak szedłem po czerwony dywanie, kilka gwiazd rzuciło w moim kierunku przelotne spojrzenia. Czułem się wtedy jak ktoś mało znaczący” – powiedział Hrithik.

Dla Barbary była to pierwsza wizyta w Cannes. 31-letnia gwiazda „La Mujer de mi hermano” (2005) powiedziała: „Jestem w Cannes pierwszy raz. „Kites” to piękna, miłosna historia. Cieszę się, że jestem tu z tym filmem – jestem z niego bardzo dumna. Jestem bardzo podekscytowana pobytem w Cannes”.

W „Kites” w rolach głównych występują również Kankana Ranaut, Nick Brown i Kabir Bedi.

Sprzedażą i światową dystrybucją zajmie się BIG Pictures. Film w dwóch wersjach: angielskiej i hindi będzie miał swoją premierę pod koniec 2009 roku.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-05-19 20:08:46

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Hrithik i Barbara na czerwonym dywanie w Cannes

No ładnie się prezentowali Suknia Barbary jest cudna-od razu widać,że nie wyszła od byle jakiego projektanta!
Chociaz czegoś mi tam brakuje... Czemu nie ma z nimi Kangany? Suzzanne raczej i tak nie byłaby 'potrzebna' na czerwonym dywanie, ale Kangana być powinna-Hrithik z Barbarą to niebezpieczne połaczenie-zapalnik dla tabloidów.


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 
  • Index
  •  » Kites
  •  » Hrithik i Barbara na czerwonym dywanie w Cannes

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modelevb.pun.pl www.dbp.pun.pl www.minecraftrp.pun.pl www.zarzadzanie2013.pun.pl www.cinders.pun.pl