Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-05-19 22:54:14

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Miłosne ujęcia w "Kites"

Miłosne ujęcia w "Kites"


http://www.fototube.pl/pictures/013262.jpg



Filmowiec, który przybył do Cannes w celu pokazania swojego najnowszego filmu, rozmawia z BT o plotkach krążących na temat chemii (i pocałunku) między jego synem Hrithikiem i meksykańską aktorką-modelką Barbarą Mori, czyli ekranową parą z “Kites”, która tak troszczyła się o siebie na planie w Mumbaju. Rakesh, który jest twórcą takich przebojów jak: „Khundgarz”, „Khoon Hari Magna”, „Karan Arjun”, „Kaho Na Pyaar Hai”, „Koi Mil Gaya” i „Krishh” zdaje sobie sprawę z tego, że całe to zamieszanie wokół „Kites”, to coś więcej. Na szczęście, przekłada się to na jego sprawy biznesowe, a światowe prawa do „Kites” zostały sprzedane za RS 150 crore. Wszystko to ekscytuje go, ale są też takie sprawy, które doprowadzają go do szału. Rakesh Roshan  towarzyszył Hrithikowi i Barbarze na Międzynarodowym Filmowym Festiwalu w Cannes.

Czy odważne sceny pojawią się w wersji dla międzynarodowej publiczności?

Będą dwie wersje „Kites”. Jedna dla rynku indyjskiego, a druga dla międzynarodowego. Przypuszczenia, że wyzywające sceny dodaliśmy do wersji międzynarodowej są śmieszne. Po prostu zrobiliśmy film, w którym musieliśmy zmienić reguły. Intymność między Hrithikiem i Barbarą spowodowana jest tym, że grają zakochaną parę. Hrithik musiał pocałować Barbarę, co jeszcze miał zrobić? Miał śpiewać z nią piosenki tak, jak ma to miejsce w naszych indyjskich filmach? To jego praca. Jako aktor musi zrobić to, co każe Mu filmowiec.

Krępowało cię to, że musiałeś oglądać chwile intymności, jakie miały miejsce między Hrithikiem a Barbarą?

Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy pytają mnie o to. To głupie. Jeśli jako filmowiec mogłem patrzeć, jak Hrithik skacze z pięciopiętrowego budynku w „Krishhu”, to dlaczego miałbym czuć się niekomfortowo oglądając Go podczas nagrywania pocałunku? Jego rola w „Kites” zakłada, że ma pocałować Barbarę. To tylko praca.

Zgodzisz się z tym, że “Kites” jest twoim najbardziej okrzyczanym filmem?

Wiem, że zarówno podekscytowanie jak i oczekiwania wobec „Kites” są ogromne. Nie robię niczego umyślnie po to, aby nadać filmowi rozgłosu. Pokazaliśmy go na Festiawlu a międzynarodowe media, oszalały na punkcie filmu. Byłem na bankiecie Vijaya Mallyai w Cannes i wszyscy byli bardzo ciekawi „Kites”. Większość zachodnich gazet i magazynów pisała o Hrithiku. Dla mnie jako dla ojca i dla filmowca jest to powód do dumy.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-05-20 11:53:59

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Miłosne ujęcia w "Kites"

No ładnie...
Cóż, Rakesh ma dużo racji... w sumie to 'tylko' praca...ale co za dużo, to nie zdrowo-ojciec powinien trochę przystopować syna, dać mu trochę odetchnąć i pozwolić zająć się rodziną.
A na "Kites" czekamy z niecierpliwością


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-pop.pun.pl www.mithrill.pun.pl www.gesz.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.veterans.pun.pl