Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#31 2009-07-08 22:00:36

Azja

Pasjonat Hrithika

11446011
Skąd: Z daleka :D
Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 313
Wiek: 1000 lat :D
WWW

Re: Michael Jackson

ja tam w to nie wierze ale nawet jak to prawda to podziwiam kamerzystow ja bym juz dawno padla xD


http://i38.tinypic.com/108dyl4.jpg
"Czy można podarować większy dar niż miłość? Bo przecież wszystko co dajesz wraca do ciebie podwójnie. Miłość też."- Dan Balan

Offline

 

#32 2009-07-08 22:15:01

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Michael Jackson

Wiesz Aniu, ja dwa lata temu zrobiłam zdjęcie niebu podczas zachodu Słońca... wiesz, co było na tym zdjęciu? biała plama w kształcie krzyża...
Wszyscy byli zaszokowani tym, rodzina i znajomi chcieli już nagłosnić to 'nadprzyrodzone' zjawisko... ale to ciągle nie dawało mi spokoju... nie spałam nocami rozmyślając o moim 'wspaniałym' zdjęciu... Myslalam...:"Może to naprawdę jakies objawienie".... ale któregoś dnia mnie olśniło... ta biała plama w kształcie krzyża, to był zwykly ROBAK, który w swietle lampy błyskowej stracił swoje naturalne kolory i stał się biały. No, a że tak sie ułozył, jak się ułozył...przypadek.

Więc uważam, ze tak to jest z cudownymi fotografiami.

Nie powinnaś, jako studentka teologii, porównywać kontaktów nadprzyrodzonych Jezusa do zwykłych ludzi... Jezus był śmiertelnikiem, ale ludziom do niego daleko. Szatan wiedział, że jest On Synem Bożym, więc jako postać nadprzyrodzona bez problemu ukazał się Jezusowi ( który, jakby nie patrzył, też nie jest istotą ludzką)...nie wiem, jak to ładnie wytłumaczyc...ale mam nadzieję, że rozumiecie.

wierzę w istnienie duchów, mają one duże znaczenie w moim życiu-Ci, którzy dobrze mnie znają, wiedzą dlaczego...jednak nie będę tym dzielic się na forum.
Co do historii tej dziewczynki...miałam kiedyś sąsiadkę, która utrzymywała, ze widzi duchy... nie były to szczęśliwe duszyczki, widziala same nieszczęśliwe dusze... Nie znalam jej osobiście, byłam za mała, ale udało mi się poznac jej historię ( to temat tabu wśród żyjących mieszkańcó mojej wsi. Ta pani już nie żyje).
Podobno nawet w dzień śmierci była nawiedzana przez zmarlych i cieszyłą się, że wreszcie opuszcza świat żywych, z nadzieją, ze jej koszmar się skończy.

Oczywiście ludzie uznali, że kobieta miała problem ze sobą...

Dla mnie fakt, że duchy pokazują się ludziom, to dowód na to, że nie zdazył uporządkować swoich spraw na Ziemi... Nie zyczę tego żadnemu odchodzącemu czlowiekowi... Jak już umierać, to porządnie...

A co do księży, na swiecie, prawdziwych duchownych jest niewielu, więc czegóż się spodziewać.


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#33 2009-07-08 22:47:30

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Michael Jackson

tinahri napisał:

Nie powinnaś, jako studentka teologii, porównywać kontaktów nadprzyrodzonych Jezusa do zwykłych ludzi... Jezus był śmiertelnikiem, ale ludziom do niego daleko. Szatan wiedział, że jest On Synem Bożym, więc jako postać nadprzyrodzona bez problemu ukazał się Jezusowi ( który, jakby nie patrzył, też nie jest istotą ludzką)...nie wiem, jak to ładnie wytłumaczyc...ale mam nadzieję, że rozumiecie.

Martynko!
Nie bardzo wiem, dlaczego to, że jestem teologiem Twoim zdaniem powoduje, że nie mogę tak pisać o Jezusie Uważam, zupełnie inaczej. Ten przykład pokazuje, że nie trzeba przywoływać złego ducha, ani też być nie wiem jakim grzesznikiem, żeby zły duch się zjawił. Co do kuszenia Jezusa - jako teolog odpowiem Ci jednak, że Szatan nie wiedział, że Jezus jest Mesjaszem Dlatego właśnie Go kusił Dopiero po tym, jak Jezus trzykrotnie zrezygnował z tego, co oferował Mu Szatan, Zły Duch zrozumiał, że Jezus jest świadomy swojego mesjańskiego (boskiego) posłannictwa. Gdyby wiedział o tym od razu, samo kuszenie i tak uznałby za bezsensowne, bo po co kusić Boga ?

Piszesz też, że Jezus nie jest istotą ludzką (przynajmniej tak to zrozumiałam), no więc jako teolog odpowiem, że Jezus jest prawdziwym Człowiekiem i prawdziwym Bogiem. Jednym i drugim jest w pełni - obie natury, boska i ludzka są w Nim obecne w sposób pełny, nie mieszając się ze sobą. Nie sądzę jednak, żeby kogoś interesowały takie dogmatyczne wyjaśnienia, więc nie będę się w to dalej wgłębiała. Dodam tylko, że więcej na ten temat możecie się dowiedzieć, czytając o jednej z herezji jaką był nestorianizm.

A zdjęcie krzyża jakie zrobiłaś. Cóż, tu się mogło okazać, że był to faktycznie robak, ale w przypadku drugiego człowieka krzyż mógł być autentyczny. Takich sytuacji jest bardzo dużo. Oczywiście, trzeba do nich podchodzić w sposób rozumny, na tyle na ile da się stwierdzić, że to coś naturalnego, ale jeśli widać, że rozum tego nie wyjaśnia, to nie można na siłę twierdzić, że to tylko zbieg okoliczności. No chyba, że ktoś woli się okłamywać

Zaczynamy jednak odchodzić od tematu Swoją opinię na temat ducha Michaela Jacksona już wyraziłam, cały czas uważam, tak samo - dla mnie więc duch Michaela może być obecny nawet w Jego domu

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#34 2009-07-08 22:53:04

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Michael Jackson

Muszę sobie znów Biblię poczytać, bo teraz jestem w lekkim szoku...

No wlasnie, wracając do tematu, poodpisuję się pod opinią Azji-nie wierzę, ze to Michael. Dla mnie, to zwykły człowiek "przerobiony" na cień...a media mają radochę


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#35 2009-07-08 23:03:03

Azja

Pasjonat Hrithika

11446011
Skąd: Z daleka :D
Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 313
Wiek: 1000 lat :D
WWW

Re: Michael Jackson

tinahri napisał:

Dla mnie, to zwykły człowiek "przerobiony" na cień...a media mają radochę

jez tak mysle uwazam ze duchy sa ale w niebie w piekle ale nie na ziemi a objawiaja sie zeby kogos ostrzec itp. nobo po co Michale mialby wracac do domu? jakby chcial wracac to mialby jakis cel w tym...


http://i38.tinypic.com/108dyl4.jpg
"Czy można podarować większy dar niż miłość? Bo przecież wszystko co dajesz wraca do ciebie podwójnie. Miłość też."- Dan Balan

Offline

 

#36 2009-07-08 23:16:28

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Michael Jackson

Martynko!
Pewnie, że przypomnienie Biblii na pewno okaże się tu pomocne. Dodam jedynie, że teologia nie jest samym czytaniem Biblii, ale jej właściwym zrozumieniem. Dlatego dokonywane są egzegezy poszczególnych perykop. Dlatego też w Piśmie Świętym znajdują się na samym dole komentarze do tekstu, które mają wyjaśnić jak należy rozumieć dany tekst. Wierzcie mi, bibliści a za nimi ogólnie teolodzy poświęcają wiele czasu i pracy nad tym, aby dokonać właściwej egzegezy tekstu Przeczytaj sobie przede wszystkim ten komentarz do Mt 4, 1-11: "Pokusy szatana usiłują podać w wątpliwość synostwo Boże Jezusa, objawione podczas chrztu w Jordanie". Myślę, że już to jest dobrym wyjaśnienie właściwego rozumienia sceny kuszenia.

A to co Ci napisałam o Mesjaszu naprawdę nie jest efektem mojej bujnej wyobraźni Żeby jednak potwierdzić, że tak należy rozumieć scenę kuszenia dodam, że to o czym napisałam znajduje się też w książce "Traktat o Objawieniu", ks. M. Ruseckiego (Kraków 2007, s. 355) - tak na marginesie, jednego z najlepszych polskich teologów, a zarazem teologa cenionego również poza granicami naszego kraju Pochwalę się Nim, a co -  w końcu jest kierownikiem Instytutu Teologii Fundamentalnej, w którym robię doktorat Jest człowiekiem, który całą prawdę zawartą w Biblii stara się wytłumaczyć tak, żeby każdy ją zrozumiał - dlatego właśnie posłużyłam się tym przykładem, bo bycie teologiem polega właśnie na tym, żeby nie tylko cytować Pismo Święte, ale żeby je właściwie wyjaśniać i takie wyjaśnienie przekazywać innym ludziom

A co do filmiku - czy fałszywy czy prawdziwy, wiedzą tylko Ci, którzy go zrobili, a że Michael chodzi po swojej rezydencji, to nie jest dla mnie nic dziwnego. Zresztą, myślę, że nawet jeśli ktoś zobaczyłby Go naprawdę, to i tak mało kto by uwierzył takiej osobie.

Masz rację Asiu, duchy są w niebie, w piekle, w czyśćcu, ale są też na ziemi, tylko, że nie każdy je widzi czy odczuwa, ale są tacy, którzy je i widzą i odczuwają a nawet słyszą

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#37 2009-07-09 10:51:43

Azja

Pasjonat Hrithika

11446011
Skąd: Z daleka :D
Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 313
Wiek: 1000 lat :D
WWW

Re: Michael Jackson

Jutrzenka napisał:

Masz rację Asiu, duchy są w niebie, w piekle, w czyśćcu, ale są też na ziemi, tylko, że nie każdy je widzi czy odczuwa, ale są tacy, którzy je i widzą i odczuwają a nawet słyszą

ale po co Michael mialby schodzic na ziemie...


http://i38.tinypic.com/108dyl4.jpg
"Czy można podarować większy dar niż miłość? Bo przecież wszystko co dajesz wraca do ciebie podwójnie. Miłość też."- Dan Balan

Offline

 

#38 2009-07-09 10:58:43

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Michael Jackson

Nie wiem Asiu, myślę, że to wcale nie chodzi o to, że On musiał po coś schodzić, tylko o to, że po prostu chodzi sobie po ziemi. Z tego co ja czytałam jest tak, że dusze są obecne wśród osób żywych. Nie wiem jak jest u Niego, ale jak pisałam, ma tu dzieci i może ma pozwolone na to, żeby przy nich być. Różne są sytuacje. Można jedynie przypuszczać jak akurat tutaj jest, ale dowodów na to, że dusze są naprawdę obecne wśród nas udało się przez te setki lat już trochę nagromadzić Teraz tylko kwestia tego, czy ktoś wierzy w to, czy nie.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#39 2009-07-09 11:32:31

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Michael Jackson

To ja chcę zobaczyć ducha swojego dziadka, który zginąl w wypadku... też zostawił nas bez zadnego ostżerzenia, wytłumaczenia, że akurat wtedy zginie... 9 lat minęło, a dziadek nawt swojego cienia nie pokazał...
Więc to jest nie fair O!

Biblie poczytam sobie, owszem przyda mi się przypomnienie
Interpretacje i analizy tez chętnie czytam (w końcu skończyłam liceum w klasie humanistycznej ), ale musze wam powiedzieć, że do kazdej interpretacji podchodzę z dystansem... z tego powodu, że każdy człowiek odbiera dany tekst inaczej, a prawidłowa w 100% interpretacja jakiegokolwiek tekstu, moim zdaniem, jeszcze nie powstała. Nawet jak czytalam Koran, to dziwilam się, że muzułmanie tak go interpretują, a nie inaczej. JUz o tekstach przerabianych na lekcjach nie wspomnę hehe

A myslę, że Michael siedzi już w Niebie, no ewentualnie w czyścu za ingerencje w dzieło Boże (robienie się na białego człowieka) hehe I patrzy na swoje dzieci, rodzinę i przyjaciół  z góry Po nakręceniu teledysku do "Thrillera", wątpie żeby chciał jeszcze straszyć ludzi


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#40 2009-07-09 11:44:00

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Michael Jackson

No fakt, w "Thrillerze" mógł wystraszyć ale tylko tam - poza "Thrillerem", w innych teledyskach jak i w prawdziwym życiu był takim uroczym człowiekiem, że nie mógłby kogokolwiek wystraszyć Wierzę, że kiedy odwiedza ziemię, to odczuwa tu spokój, wierzę też, że tam gdzie jest teraz jest szczęśliwy Aniołki mają niezły ubaw, bo przecież jak zacznie Im śpiewać i tańczyć, to będzie "Wszyscy święci balują w niebie"

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#41 2009-07-09 15:41:42

 Sonic Hed

Recenzent

12430219
Skąd: Silent Mobius
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 258
Info: Fan StH, SH & HR
Wiek: 23
O Hrithiku: Nieprzeciętnie uzdolniony

Re: Michael Jackson

Ale dziewczyny poruszyłyście temat :D. Jak dla mnie zdjęcie może przedstawiać ducha Michaela, ale też nie koniecznie. Może być prawdziwe, lub sfabrykowane. Tego się w sumie nigdy nie dowiemy. Sam osobiście ducha nie widziałem, jednak mój młodszy wujeczny brat, ciągle widzi jakąś starszą panią. Wiele osób w to nie wierzyło, do czasu kiedy się okazło, że właśnie w tym domu powiesiła się staruszka. Dlaczego widzi ją tylko On, może dlatego że dziecko jest czyste, jego umysł jest bardziej otwarty. Ale wierzcie mi, kiedy staniecie w tym miejscu, które on akurat pokazuje, to robi się niesamowici zimno. Już to daje do myślenia.  Poza tym, niektóre duchy mają tu na Ziemi jakieś nierozwiązane sprawy. Często szukają kogoś, kto mógłby stać się łacznikeim między ich, a naszym światem. Być może jednak ta kobieta nie jest w stanie zaznać spokoju, ponieważ popełniła samobójstwo, a jak wiemy jest to grzech. Może trzeba jej modlitwy, aby niebiańska brama mogła się dla niej otworzyć. Wspominam tu o samobójstwie, ponieważ możliwe jest, że i Michael je popełnił. Mówi się o przedawkowaniu proszków przeciwbólowych. To jest swego rodzaju zamach na własne życie. I wcale bym się nie zdziwił, że właśnie tak było - w końcu ten człowiek miał tyle stresów, że może w końcu coś w nim pękło.

Co się tyczy demonów, no to już bezwątpienia mój temat :D. Zły ma wiele imion, choć ja najbardziej lubię nazywać go legionem. Nie prawdą jest, że przychodzi on tylko do osób , które w jakimś stopniu go wzywały. Każdy ma swojego Anioła, więc demona również. Demon zawsze kusił i kusić będzie. Pamiętam jak się swojego czasu wybrałem na mszę do Częstochowy, na kórej odprawiane były egzorcyzmy. Widok tego co tam się działo był przerażający. Ludzie padali na podłogę, krzyczeli istny chaos. I przecież nie byli opętani, ale już w tym czasie mieli przy sobie tego złego, który w późniejszym okresie mógł stać się bardziej bezwzględny i potężny. Już więcej się nie wybiorę na takie hard-corowe sceny, mało co nie osiwiałem :D. Aż dziw bierze, że mnie nic nie dopadło, w końcu w Cichym Wzgórzu mam z demonem doczynienia na okrągło :).

Wracając do Michaela, mam nadzieję, że Stwórca przyjoł go do siebie. Teraz będzie mógł zaznać spokoju, którego już chyba od dawna potrzebował.


http://i711.photobucket.com/albums/ww114/JocaSonic/Sonic_and_Sega_All_Star_Gif_by_Xuli.gif

Offline

 

#42 2009-07-09 21:56:48

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Michael Jackson

No to chłopak ma niefajnie... dobrze, że jeszcze go do psychiatry nie zabrali...
Ja bym chyba nie wytrzymała, gdybym widziała to, czego inni nie widzą.. od razu pomyslałabym, że mam schizofrenię... wrrr ;/

Egzorcyzmy... mam jednego egzorcystę w diecezji, ale nigdy go nie widziałam...podobno mmiał niezle przeżycia z demonami...
U mnie w liceum podobno była też opentana dziewczyna, ale nauczyciele próbowali to ukryć...żeby paniki nie było...

Ja do 'tych' spraw mam dziwne nastawienie...niby wierzę, ale nie wierzę... Duchów się boję...ale może dlatego, że zawsze mnie nimi straszono... a horrorów nie nawidze do dziś...

Marta mówi, że grzeszę, ale ja ich po prostu nie trawię... i tyle


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#43 2009-07-10 12:34:46

Azja

Pasjonat Hrithika

11446011
Skąd: Z daleka :D
Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 313
Wiek: 1000 lat :D
WWW

Re: Michael Jackson

na oficlanym forum Dana Balana dowiedzialam sie iz sie pomylili :lol3tysiacepiecset: ze to byl ktos z zespolu i widzielismy wlasnie jego cien :lolmilionsiedemset:


http://i38.tinypic.com/108dyl4.jpg
"Czy można podarować większy dar niż miłość? Bo przecież wszystko co dajesz wraca do ciebie podwójnie. Miłość też."- Dan Balan

Offline

 

#44 2009-07-10 22:03:25

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Michael Jackson

No i sorawa wyjaśniona! To nie Michael się błąka po swojej rezydencji, tylko jakis człowieczek pomyka i zrobili z tego sensację


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#45 2009-07-10 23:22:33

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Michael Jackson

No byłam bardzo ciekawa kim okaże się cień, który widać było na filmiku, bo że w końcu napiszą, że to pomyłka, to było wiadome Zastanawia mnie tylko jak ten człowiek przechodził przed drzwiami, że jego nie było widać, za to cień tak Poza tym, zawsze wydawało mi się, że cień pada na podłogę, albo na ścianę, ale nie idzie pionowo bo tam akurat wyraźnie idzie jakaś osoba Już trzeba było powiedzieć, że specjalnie zrobili taki filmik, to już chociaż byłoby to bardziej "realne", ale ten cień osoby z ekipy, to dziwnie wygląda.

Ale niezależnie od tego, jeśli chodzi o autentyczność filmiku, tak jak pisałam wcześniej, trudno mi się wypowiadać, bo co tam było, wiedzą tylko ci, którzy tam byli i to filmowali.

Co do tego, czy Michael Jackson tam jest absolutnie nie zmieniam swojego zdania - nawet gdyby 100 filmików było fałszywych - jedno nie wyklucza drugiego

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.veterans.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.mithrill.pun.pl www.fpus.pun.pl www.gesz.pun.pl