Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » 'Kunal Kapoor jest dla mnie inspiracją.' Hrithik Roshan

#1 2015-08-26 12:45:12

 asha

VIP

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2012-08-19
Posty: 64
Info: Lubi Bollywood!!!
Wiek: 20
O Hrithiku: Przystojny
WWW

'Kunal Kapoor jest dla mnie inspiracją.' Hrithik Roshan

'Kunal Kapoor jest dla mnie inspiracją.' Hrithik Roshan
http://www.pinkvilla.com/files/styles/newspreview/public/thumb_650_011715110727.jpg?itok=r12Qa8Hp



Aktor Hrithik Roshan posiada wobec Kunala Kapoora ogromny szacunek mówiąc, że gwiazda filmu "Rang De Basanti" jest dla niego inspiracją.

Aktor Hrithik Roshan,który był obecny na specjalnym pokazie filmu 'Kaun Kitney Paani Mein' powiedział:

'Kunal jest jednym z najlepszych facetów,którego znam z branży. Życzę mu powodzenia i szczęścia. On jest dla mnie inspiracją. Jest jedynym facetem,który się nie poddaje. Próbuje dopóki się da.'

Kunal udowodnił,że posiada umiejętności aktorskie i chcę się zatrzymać w tej branży za pomocą jednego filmu filmu jednak Hrithik uważa,że film Kunala może okazać się tym filmem,który zatrzyma go w branży i powiedział:

'On jest wspaniałym aktorem i życzę mu,aby jeden film pokazał jego talent całemu światu. Mam nadzieję,że ten film okaże się filmem dla niego.'

Kunal Kapoor zadebiutował w 2005 roku filmem 'Meenaxi: A Tale of Three Cities' a następnie zagrał między innymi 'Rang De Basanti'; 'Laaga Chunari Mein Daag' ; 'Don 2' i 'Aaja Nachle'.

Najnowszy film aktora to 'Kaun Kitney Paani Mein' i film opowiada o kwestii kryzysu wodnego w Indiach. W filmie oprócz Kunala zobaczymy również Radhika Apte, Gulshan Grover i Saurabh Shukla.

Film ma trafić do kin jeszcze w tym roku.

eBollywood.ocom.pl by Asha


http://www.kareena-kapoor.pun.pl/_fora/kareena-kapoor/gallery/22_1345397305.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » 'Kunal Kapoor jest dla mnie inspiracją.' Hrithik Roshan

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.straznicyasgaardu.pun.pl www.siostry-hallywell.pun.pl www.cs-tygrysek.pun.pl www.dragoonballzgt.pun.pl www.afrodyta.pun.pl