Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


  • Index
  •  » Kites
  •  » Cannes, 14-17 maja: czas dla "Kites"

#1 2009-05-13 01:36:14

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Cannes, 14-17 maja: czas dla "Kites"

Cannes, 14-17 maja: czas dla „Kites”


http://www.fototube.pl/pictures/001ckr.jpg



Rakesh Roshan i Big Pictures są w stanie ominąć strajk między producentami a właścicielami multipleksów i zabrać „Kites” na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cannes 2009.

Rakesh tłumaczy: “Dlaczego strajk miałby zburzyć nasz wyjazd? Nie łamiemy żadnych ustalonych zasad. Nie pokazujemy filmu publiczności lub mediom w Cannes. Ten pokaz filmowy przeznaczony jest jedynie dla potencjalnych nabywców z Zachodu”.

Jedziemy!

Rakeshowi będzie towarzyszył występujący w filmie syn, Hrithik. Razem z nimi będzie reżyser Anurag Basu. Obecna będzie także Barbara Mori, która przyleci z Meksyku.

W programie Festiwalu, “Kites” ma zarezerwowany dla siebie czas w dniach 14-17 maja. Podczas wizyty w Cannes cała grupa będzie mieszkała w hotelu The Martinez.

Rakesh, który gorączkowo pracował nad tym, aby wszystkie formalności były załatwione powiedział: „15 maja wyświetlimy specjalny trailer “Kites”. 16 maja wyświetlony zostanie film w Cannes dla międzynarodowych nabywców”.

Jak dotąd wszystkie filmowe produkcje były bardzo indyjskie. „Kites” zostanie pokazane międzynarodowej publiczności. Cannes to pierwszy, bardzo ważny krok.

Rakesh mówi: „Mamy nadzieję, że „Kites” będzie uznane jako nasza pierwsza, międzynarodowa domowa produkcja. Cannes jest bardzo ważnym miejscem dla międzynarodowego kina. Dlatego też chcieliśmy mieć pewność, że film zostanie ukończony na czas. Anurag Basu i ja odbyliśmy wyścig z czasem aby to zrealizować, ale ze wszystkim zdążyliśmy”.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-05-14 10:17:57

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Cannes, 14-17 maja: czas dla "Kites"

Trzymam kciuki za sukces filmu w Cannes. Tylko szkoda,że my nie mamy jak sie tam dostać, jako przedstawiciele rynku polskiego
Wiecie...przęgladałam listę planowanych filmów do wystawienia podczas festiwalu...i wiecie,ze "Kites" tam nie znalazłam...nawet wśród pozycji wyświetlanych poza konkursem. Byłam w szoku, ale może to jakaś trefna lista


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#3 2009-05-14 22:54:11

matthew

Sympatyk Hrithika

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 86
WWW

Re: Cannes, 14-17 maja: czas dla "Kites"

Myślę że Kites odniesie duży sukces na tym festiwalu

Offline

 

#4 2009-05-15 18:21:23

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Cannes, 14-17 maja: czas dla "Kites"

tinahri napisał:

Wiecie...przęgladałam listę planowanych filmów do wystawienia podczas festiwalu...i wiecie,ze "Kites" tam nie znalazłam...nawet wśród pozycji wyświetlanych poza konkursem. Byłam w szoku, ale może to jakaś trefna lista

Ja też sprawdzałam listy, ale nie było tam "Kites". Może po prostu filmy wystawione do promocji nie są wymieniane na liście. Trochę szkoda, bo fajnie by było widzieć na nich tytuł "Kites". Ale mimo wszystko i tak dobrze, że w ogóle udało się Im pojechać do Cannes, bo z tego co czytałam, mimo że miała jechać też Kareena i Akshay, żeby promować swój film, to nie pojechali z powodu tego strajku producentów z multipleksami. Widać, ekipie "Kites" udało się uporać z tym problem

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 
  • Index
  •  » Kites
  •  » Cannes, 14-17 maja: czas dla "Kites"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alqaida.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.le-artysci.pun.pl www.tminfo.pun.pl www.rolkiopole.pun.pl