Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-06-24 16:53:08

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Jak wstawiać emotki?

Aby wstawić emotkę podczas pisania posta należy kliknąć w opcję Buźki (taka opcja pojawia się wtedy, kiedy post jest pisany po kliknięciu na opcję Odpowiedź albo Cytuj, opcja Buźki nie pojawi się wówczas, kiedy odpowiedź będzie pisana w okienku Szybka odpowiedź - jest pod każdym postem).

Po kliknięciu na opcję Buźki wyświetli się okno z emotkami. Aby emotkę wstawić w swoim poście, należy na nią kliknąć. Można się też posługiwać kodami (wpisywać je zamiast kliknięcia na emotkę), które są przyporządkowane danej emotce, np. kod to buzki (bez polskich liter) umieszczone między :: (dwa dwukropki )

Aby emotkę wstawić w chatboxie należy znać jej kod. Po umieszczeniu odpowiedniego kodu między :: emotka wyświetli się w chatboxie.

Myślę, że zdecydowana większość z nas wie, jak się wstawia emotki, ale z tego co wiem, są osoby, które mają problem z wstawianiem ich w chatboxie, dlatego też napisałam powyższy post Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam w miarę jasno Jeśli byłby jednak jakieś pytania, to proszę je pisać w tym wątku.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gesz.pun.pl www.mithrill.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl www.veterans.pun.pl