Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


  • Index
  •  » Kites
  •  » Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

#1 2009-06-24 12:39:01

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę
od kochania Go



http://www.fototube.pl/pictures/hrithik_i_barbara.jpg



Rzekomy romans Barbary Mori z Hrithikiem Roshanem o którym było głośno w tym roku wywołał w Bollywood wiele plotek. Dzisiaj Barbara przyznaje, że to małżeństwo Hrithika powstrzymało ją od kochania Go.

Aktorka z „Kites” powiedziała, że w czasie, kiedy przechodziła przez trudny, emocjonalny okres w swoim życiu spowodowany rozstaniem z meksykańskim aktorem Jose Marią Torre  poznała Hrithika i to właśnie w Jego przyjaźni znalazła pocieszenie.

Barbara powiedziała, że jest bardzo emocjonalną dziewczyną, która bardzo łatwo angażuje się i zakochuje. Jest kobietą, która nie potrafi być sama.

Dodała, że Hrithik pomógł jej przejść przez traumatyczne chwile jej życia. To sprawiło, że zaczęła się w Nim zakochiwać, ale ostatecznie od dalszego zaangażowania powstrzymało ją małżeństwo Hrithika z Sussane.

Źródło:
www.oneindia.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-06-24 14:25:01

 Sonic Hed

Recenzent

12430219
Skąd: Silent Mobius
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 258
Info: Fan StH, SH & HR
Wiek: 23
O Hrithiku: Nieprzeciętnie uzdolniony

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Jak ma problem z samotnością to niech sobie pieska, kota albo rybki kupi . Jestem ciekaw skąd taka nagła zmiana frontu, podejrzewam, że albo Hrithik dał jej nieziemskiego kosza, albo Sussane ruszyła do boju. Kiedy kobieta jest jak czołg, lepiej nie wchodzić jej w drogę, a idę o zakład że żona Hrithika wytoczyła najcięższą artylerię . Jedyne co mogła zrobić Barbara to wywiesić białą flagę


http://i711.photobucket.com/albums/ww114/JocaSonic/Sonic_and_Sega_All_Star_Gif_by_Xuli.gif

Offline

 

#3 2009-06-24 14:51:59

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Moim zdaniem Barbara niepotrzebnie mówiła o swoich uczuciach. Można się było domyśleć, że jest zainteresowana Hrithikiem, bo przecież głośno było na temat ich współpracy na planie "Kites", ale teraz postawiła w dziwnej sytuacji i Hrithika i Sussane, bo oni oboje podkreślali, że Hrithika i Barbarę łączy tylko przyjaźń. Sussane dodawała nawet, że razem z Barbarą pośmieją się z tych rewelacji. Tak więc państwo Roshan komentowali całą sytuację tak, że można było z niej odczytać, iż także Barbara traktuje Hrithika jedynie jako przyjaciela. O żadnym innym uczuciu nie było mowy. No a tu, mówiąc głośno to co powiedziała trochę podważyła ich słowa. Rakesh Roshan - tata Hrithika był chyba z nich wszystkich najbardziej ostrożny i mam wrażenie, że w pewnym momencie zaczął dość chłodno traktować Barbarę. Można było to trochę zauważyć wtedy, kiedy zdementował pogłoski o rzekomym zaproszeniu przez Hrithika Barbary do Indii z powodu panującej w Meksyku świńskiej grypy i dodał, że Barbara zrobiła to, co miała zrobić przy filmie "Kites" i teraz jej obecność będzie konieczna dopiero na premierze filmu. Teraz kiedy wszystko przycichło, znowu pojawiają się wypowiedzi Barbary na ten temat - zakładając oczywiście, że naprawdę wypowiedziała się w tej kwestii. Nie uważam, że konieczne jest mówienie mediom o swoich uczuciach. Nikomu nie musi mówić o wszystkim i myślę, że w sytuacji kiedy jej znajomość z Hrithikiem wywołała taką burzę najlepiej byłoby gdyby tak jak Hrithik i Sussane utrzymywała, że to tylko przyjaźń. No, chyba, że chciała podkreślić jak bardzo jest wspaniałomyślna nie ingerując w Ich małżeństwo, ale tu główną rolę odegrał chyba też Hrithik, który mimo jakiegoś zainteresowania Barbarą wyraźnie pokazał, że Jego miejsce jest przy żonie.

Jestem bardzo ciekawa jak na wyznanie Barbary zareagują Hrithik i Sussane oraz Rakesh

Piotruś - super to ująłeś

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#4 2009-06-24 15:48:40

 Sonic Hed

Recenzent

12430219
Skąd: Silent Mobius
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 258
Info: Fan StH, SH & HR
Wiek: 23
O Hrithiku: Nieprzeciętnie uzdolniony

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Jak zareagują? Hrithik już pewnie ledwo ślinę przełyka, no bo jakoś trzeba się żonie wytłumaczyć. Sussane już czeka z patelnią, gdyż będzie chciała przedstawić mężowi swoje argumenty w bardziej dobitny sposób. Niby nie ma się o co na niego złościć, ale lepiej dmuchać na zimne. Zresztą pewnie i tak mu powie: Skarbie (Hrithik) jeśli jeszcze raz dowiem się o "Barbi" lub o jakieś innej flądrze, to zarobisz tą patelnią najpierw Ty, a potem Twoja natarczywa wielbicielka. A teraz Złotko co chcesz na obiad...
Ojciec mądry pozostanie na uboczu, ponieważ istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że i on może mieć bliskie spotkanie trzeciego stopnia, z żelazną patelnią Sussane, a biorąc pod uwagę jego świecącą główkę, ślad byłby bardzo widoczny. Poza tym, ojciec z doświadczenia wie, że z kobietą jeszcze nikt nie wygrał, więc nie ma sensu udawać japońskiego kamikaze. W końcu każdemu życie jest miłe .


http://i711.photobucket.com/albums/ww114/JocaSonic/Sonic_and_Sega_All_Star_Gif_by_Xuli.gif

Offline

 

#5 2009-06-24 16:43:50

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Lol xD Jak miło, ze wrócił Sonic Od razu widać po komentarzach ^^

Baśka jest głupia i tyle... Szlag ją trafia, ze Hrithik jest wierny żonie i zaczyna swoje gierki pt. "Trzeba rozbić za wszelka cenę małżenstwo Hrithika! Żona go zostawi, to do kogóż przybiegnie się wyżalić, jak nie do mnie?! Muszę udawać wspaniałą i szlachetną, żeby zobaczył, jaka to jestem och i ach!"...

Po tej wypowiedzi, jesli można ją uznac za wiarygodną, bo z tym czasem też są problemy..., już estem pewna, że Barbara jest taka jak większosc kobiet nastawionych na zysk w życiu... Jak to ładnie mówią: "Po trupach do celu..." A coś czuję, że tym 'trupem' ma być Suzzane...

Ale Suzzane jest silna i wybije Hrithikowi z głowy ewentualne romanse O! A jak nie, to ja wkroczę do akcji Wyślę Baśce list z wąglikiem

Piotruś, z tą patelnią, to wręcz padłam! Witaj spowrotem na forum hehe


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#6 2009-06-24 17:12:41

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Ja myślę, że tu główną rolę nie odegra Sussane tylko tata Hrithika. Sussane jest zbyt słaba. Gyby została sama w sytuacji, w której była mowa o romansie między jej mężem a Barbarą, to nie dałaby sobie rady. Tutaj więc najwięcej miał do powiedzenia Rakesh. On wyraźnie mówił, że Barbara w tej chwili nie jest potrzebna w Indiach aż do premiery "Kites".  W Cannes było bardzo dobrze widać, jak Rakesh "pilnował" ich. Miałam wrażenie, że swoją postawą dawał jej do zrozumienia: "Basiu, pilnuj się, radzę ci, nie pozwalaj sobie na zbyt wiele". Rakesh jest wspaniałym ojcem, ale jednocześnie jest bardzo kategoryczny, i nie pozwoliłby Hrithikwi skrzywdzić Sussane. A doskonale wiedział, że z Jego synem zaczyna się coś dziwnego dziać. Uważam, że w pewnym stopniu Hrithik uległ urokowi Barbary, ale w odpowiednim momencie to wszystko zostało zahamowane.

Raz jeszcze powtórzę, że ta wypowiedź Barbary na temat jej uczuć do Hrithika była niepotrzebna. Jeśli tak naprawdę chciałaby być wspaniałomyślna, to nigdy nie wydałaby się Hrithikowi ze swoich uczuć, a co dopiero mówić mediom. Kłamałaby najwyżej, że to tylko przyjaciel - to kłamstwo dużo by ją kosztowało, bo przecież czułaby co innego, ale dla dobra małżeństwa Hrithika nie wprowadzałaby żadnych nieporozumień. A ona chce pokazać, że jest dobra, bo nie ingerowała w ich małżeństwo? Ja na jej miejscu nie wiedziałabym jak spojrzeć w oczy Sussane, kiedy ponownie się spotkają. Wiem, że uczucia są bardzo ważne i bardzo często dominują postępowanie człowieka, ale w takiej sytuacji czy jej podobnych należy jednak uczucia trochę przytłumić, i pokierować się rozsądkiem.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#7 2009-06-24 18:05:07

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

A ja myślę, że nie doceniasz Suzzane Każda kobieta, jeśli kocha, z łągodnej, potulnej kotki, potrafi zamienić się w prawdziwą lwicę. Tym bardziej, że dużą rolę odgrywają dzieci-a o ich dobro chodzi najbardziej.

Nie wątpie, że Hrithik uległ urokowi Baśki, bo takiej kobiecie nie łatwo się oprzeć. A ona taktykę omotania faceta pewnie ma w małym palcu. - nie lubie takich kobiet...uważam, że nie mają szacunku do siebie...

Rakesh na pewno ma kluczowe znaczenie w całej tej sytuacji-w końcu jest ojcem Hrithika, on go wychowywał.
Jednak sądzę, że gdyby uznał, że skończyła się miłość Hrithika do Suzzane i stwierdził, że połączenie klanów Roshanów i Khanów jest już zbędne, popchnąłby syna w ramiona Baski, dla samego skandalu, który podniósłby zainteresowanie osobą Hrithika na całym świecie.


A juz kiedys mówiłam..., jeżeli Hrithik zdradz Suzzane, zostawi ją, bądź coś w ten deseń...będzie skończonym baranem. Żadna inna kobieta, nie będzie dla niego takim skarbem jak ona...
A jeśli wyniknie, że jednak Hrithika połączy coś z Baśką (nie daj Boże), to jeśli Suzzane go zostawi, będę jej jeszcze kibicować! Brzydzę się zdradą, więc dlatego przyjmuje takie stanowisko...

Ale to są tylko przypuszczenia. Myślę, że na razie jest ok miedzy Hrithikiem i Suzzane i niech tak zostanie


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#8 2009-06-24 18:53:36

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Martynko!
Doskonale wiem, że w sytuacji zagrożenia związku, każda kobieta będzie się starała robić wszystko, żeby małżeństwo przetrwało. Ale moim zdaniem cała postawa zależy od tego, jaka jest kobieta, jedna będzie bezwzględnie broniła swojego małżeństwa, a druga nie będzie na siłę trzymała przy sobie męża. Przecież nie przywiąże go do siebie. Sussane może porozmawiać z Hrithikiem, przedstawić Mu swoje racje, ale jest bardzo honorową kobietą i nie będzie się przed Nim płaszczyła i błagała, żeby z Nią został. Uważam, że typem lwicy jest Barbara ale nie Sussane. W tym związku w tym momencie Hrithik poniósłby największe straty. Dzieci zostałyby z Sussane a Hrithik w Indiach byłby na przegranej pozycji.

Taki skandal byłby korzystny w Hollywood, ale nie w Bollywood - tam taka zdrada i tak bezczelny romans Hindusa z nie-Hinduską jest oceniany bardzo negatywnie - zresztą, dobrze o tym wiemy. To są Indie, a reszta, jest wiadoma Rakesh z kolei za bardzo lubi Sussane i za bardzo jest zaprzyjaźniony z jej rodziną, żeby uznawać, że korzystniejsze będzie sparowanie Hrithika i Barbary w sytuacji, kiedy miłość Hrithika i Sussane zakończyłaby się. On wie, że rodzina Khanów jest jedną z najbardziej liczących się w Indiach, a rodzina Barbary? Cóż, ma bardzo niewielkie znaczenie. Poza tym, od samego początku dbał o dobro swojej przyszłej synowej - przecież kiedy Hrithik zaczął się z nią spotykać, powiedział Mu wyraźnie, że jeśli ma wobec niej poważne plany, niech się spotykają, ale jeśli ma to być tylko chwilowe, lepiej niech niczego nie zaczyna.

Myślę, że w "doborze" Hrithika i Sussane oprócz miłości istotne znaczenie odegrała wysoka pozycja obu rodzin w przemyśle filmowym, ale też nie sądzie, że Rakesh byłby taki interesowny, i kalkulowałby to tak, że związek Hrithik z Barbarą byłby bardziej opłacalny wówczas, gdy drogi jego syna i synowej rozchodziłyby się. Ta opłacalność nie ma takiego znaczenia, bo Hrithik i Sussane są już rodziną, mają dzieci, a dla Rakesha to jest najważniejsze. Dlatego tak czuwa nad swoją rodziną i od razu ukróca wszelkie nieporozumienia.

Zobaczymy, czy wyznanie Barbary wznowi cały skandal, czy jednak pozostanie to bez większego echa.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#9 2009-06-25 00:03:53

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Indie przyzwyczajają się do skandali... no może jeszcze nie bylo sytuacji, żeby Hindus porzucił żonę dla kobiety z zewnątrz, ale rozwody, związki 'na kocią łapę", zdrady, jawne gwałty, stają się plagą w tym wielkim i konserwatywnym kraju...

Ja mam nadzieję, że Sussane stanie na wysokości zadania i pokaże, w razie potrzeby, mężowi, dlaczego się w niej zakochał

Z resztą, to jest "the perfect couple", więc nic dodać, nic ująć...Baśka jest zbyt pospolita dla naszego ulubieńca


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#10 2009-06-26 16:34:47

Beti

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 276

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

No proszę chciała czegoś więcej i nie udało się Jej   jeśli cierpi na samotnośc i nie lubi byc sama to  niech sobie kupi zwierzaczka i będzie miała towarzystwo Podejrzewam ,ze Sussane nie pozwoli zabrac Hrithika   ,w razie czego będzie działc i pokaże Bascie gdzie jej miejsce


Beti

Offline

 

#11 2009-06-26 16:39:07

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Oj myślę, że to taki typ a'la cruella de Mon Lepiej niech nie kupuje zwierzaka, bo bedzie sie maiąła na kim mscic za swoje niepowodzenie hehe

Wiem, złośliwa się robię


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#12 2009-07-06 21:35:31

Misia

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 233

Re: Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Jeśli faktycznie tak powidziała to jest to dowód jej zarozumialstwa i braku wrażliwości. Zabrzmiało mniej więcej tak : Mogłam Go uwieść bez problemu ale , że ma żonę to mu odpuściłam. Hrithika w tej sytuacji przedstawia jako bezwolnego idiotę, który nadal cieszy się swoim małżeństwem tylko dzięki jej szlachetności. Chyba, że to element akcji reklamowej:) Tak czy siak Barbara jakoś nie budzi mojej sympatii i raczej zdania nie zmienię.  Pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Kites
  •  » Małżeństwo Hrithika powstrzymało Barbarę od kochania Go

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grapolityczna.pun.pl www.europeistykalodz.pun.pl www.mybike4life.pun.pl www.cs4you.pun.pl www.scaletuning.pun.pl