Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-01-05 18:56:24

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Wrażenia po obejrzeniu filmu

Jakie są Wasze wrażenia po obejrzeniu filmu? Co sądzicie o aktorach, fabule i muzyce ?

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-08-19 22:17:59

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

Wrażenia?- pozytywne
Spodziewałam się słabszego filmu, a okazał się całkiem, całkiem
Ciekawa fabuła,chociaż mało prawdopodobna, ale sceny końcowe fajnie zrobione, a przede wszystkim trik z Akshayem i Tanią (Ci, co oglądali, wiedzą, o co chodzi)-bardzo pomysłowy i powiem szczerze, że zrobiło mi się tak samo gorąco, jak Hrithikowi w tym momencie
Była jeszcze jedna scena, którą reżyser wykorzystał z innego filmu....zapomniałam tytułu, ale chyba "miłosna samba"... chodzi, o to, kiedy na balu 'zapoznawczym' dla Eshy rozpięła się w tańcu sukienka, a Hrithik ją wspaniałomyślnie złapał i zapiął delikatnie zamek

Ogólnie, pobiłabym faceta, gdyby kazał mi iść gdzieś w takiej krótkiej sukience...ale to już moja mała awersja do tego typu strojów Co innego, gdybym ja sama taką kupila, ale tylko dla oczu mojego kochanego, a nie połowy miasta... nie mogłabym się zrelaksować...o tańcu już nie wspomnę

Polecam film, jutro może coś dopiszę, bo dziś idę spać


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#3 2009-08-19 23:29:02

Misia

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 233

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

Mnie się w tym filmie podobała równowaga między scenami komediowymi i dramatycznymi - a już do łez mnie rozśmieszyło jak Akshay próbował zaimponować narzeczonej kolacją. Trik z szampanem był niezły. Scena z sukienką, nawet jeśli ,, ściągnięta" była bardzo sympatyczna:)) Generalnie wywiad z Hrithikiem polecam bo tam słychać, że facet ma miły i ciepły głos:))

Offline

 

#4 2009-08-20 17:00:34

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

O matko...kolacja-full niewypał, jeśli chodzi o pierwszą randkę
Śmiałam siię z Akshaya, bo jak kelnerzy znosili coraz to nowe danie, to zastanawiałam się, kiedy stołu zabraknie

Szampan? Nie znam chyba odpowiedniego słowa, na zachowanie Hrithika w tej scenie..., bo to było urocze z jego strony. Szkoda, że takich facetó spotykam tylko w filmach
Wywiadu nie oglądałam jeszcze, ale mam w planach
Już od dawna wiem, że Hrithik ma wspaniały głos i niski przede wszystkim - a bardzo lubię dźwięczne, niskie, męskie głosy.
Misiu, zaraz stworzysz sobie listę moich fetyszy
Bo już wspominałam o ładnie zbudowanych plecach, koszulach, dłuższych włosach, a teraz głos dorzucam hehe

Ogólnie, Hrithik zagrał bardzo dobrze w tym filmie. Nie wiem, czemu miałam wrażenie przed obejrzeniem, ze to będzie niewypał. sama się sobie dziwie i zastanawiam, skąd mi się to wzięło

Misiu, dziękuję Ci, bo tylko dzięki Tobie obejrzałam ten film :kiss:


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#5 2009-08-20 21:45:05

Misia

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 233

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

Cieszę się, że mogłam Ci sprawić przyjemność a przy okazji to moje fetysze są bardzo podobne:))) Mój mąż ściął długie ( nie tylko dłuższe ) włosy jak młoda poszła do ,, O'' bo uznalismy, że jakoś ,, nie pasują" do wizerunku poważnego taty:)) Ale na zdjęciu w paszporcie jeszcze ma długie. Poza tym miał ładniejsze od moich i tego nie mogłam znieść:)) Ten sam typ co Hrithika czyli kręcone. Moje raczej nic specjalnego więc dla wygody noszę krótkie.

Offline

 

#6 2009-08-21 21:33:36

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

O,j bardzo wielka przyjemność mi sprawiłaś!
Nie raz obejrzę ten film, w celach poprawienia humoru z nadmiaru zajęć na uczelni
Ja mam podobno ładne włosy, ale wredne, bo nie chcą się układać


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#7 2009-08-21 21:51:44

Misia

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 233

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

Zgadzam się w 100% . To będzie super film na długie zimowe wieczory:)) Będziecie oglądać na zmianę z tymi japońskimi, których nie znam... ale już się boję, że jak poznam to mogą mi się spodobać:))) Albo raczej będziecie kuć trzymając nogi w misce z zimną wodą:)) Takie były kiedyś metody, nikomu do głowy nie przyszły jakieś ,, red bulle" czy tabletki:) Najgorszy pierwszy rok, potem ,, z górki")

Offline

 

#8 2009-08-22 15:00:52

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Wrażenia po obejrzeniu filmu

Zaczynam się trochę bać, ale czort, jak sobie nie poradzę, to zrezygnuję. Zdrowie jest dla mnie ważniejsze (trochę za późno się o tym przekonałam)
Sposób z wodą-bardzo ciekawy ^^
A, co do japońskich filmów, jak mi zostanie trochę miejsca, to Ci wyślę też "Okuribito"-bardzo fajny film i poruszający.
A ja, jak będę za dużo bollywoodów oglądać, to coś czuję, że Marta powiesi mnie albo udusi gołymi rękami


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fpus.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl www.veterans.pun.pl www.gesz.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl