Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-06-11 16:25:12

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Zmysłowość w "Kites".

Rakesh Roshan:  „Zmysłowość w „Kites” nie ma podniecać!”

http://www.fototube.pl/pictures/010czw.jpg



Pochodzący z New Delhi producent, niegdyś aktor - Rakesh Roshan, który otwarcie przyznaje, że jego marzeniem jest praca z synem w każdym jego filmie, opowiada, że ich ostatni film „Kites” zawiera wiele zmysłowych scen, ale podkreśla, że „ nie mają one wzbudzać w odbiorcach podniecenia”.

„Zmysłowość  nie została wykorzystana po to, żeby wywołać podniecenie u publiczności. „Kites” to film o miłosci, więc jest ona niezbędna w niektórych scenach. Nie jest adresowana do konkretnej grupy odbiorców. Robię uniwersalny film dla globalnej publiczności we wszystkich przedziałach wiekowych.”
– powiedział R. Roshan w wywiadzie dla IANS.

Roshan senior dodał, że zamieszanie wokół relacji Hrithika i meksykańskiej aktorki Barbary Mori podczas kręcenia filmu,  nie zmartwiły go w najmniejszym stopniu, ponieważ wiedział, że są bezpodstawne.

Powiedział również, że ściągnął Anuraga Basu do pomocy przy produkcji „Kites” w ramach spólki typu joint venture między FilmKraft a BIG Pictures, dlatego że uważa, iż posiadają „podobną wrażliwośc i wizję”.

Wytwórca filmów stworzył wiele filmów ze swoim synem od czasu debiutu Hrithika w „Kaho naa…pyar hai” w 2000 roku i podkreśla na każdym kroku, że z wielka chęcią kręciłby wszystkie swoje filmy z udzialem syna.
„ Zawsze będę próbował obsadzać go w swoich przyszłych projektach, ponieważ jest pełnowartościowym aktorem. Jeśli dajesz mu jakikolwiek rodzaj roli, wiesz, że stanie on na wysokości zadania i weźmie pełną odpowiedzialność za swoje zadanie.”-powiedział Roshan.

Niektóre szczegóły wywiadu:

P: Twoje dotychczasowe filmy były dalekie od zmysłowości jaką pokażesz w „Kites”. Czy to próba przekonania do siebie globalnej publiczności?

O: Zmysłowość nie została wykorzystana po to, aby wyeksponować seksualność i wpłynąć na określona grupę odbiorców. „Kites” to love story, więc musi zawierać pikantniejsze sceny. Robie film uniwersalny dla szerokiej publiczności. Nie będzie to film tylko dla dorosłych, również dzieci będą mogły go obejrzeć.

P:  Czy myślisz, że cenzor może nakazać wycięcie niektórych scen, jeśli uzna, za zbyt kontrowersyjny, pocałunek Barbary Mori i Hrithika w filmie?

O: Moim zdaniem, cenzor nie powinien mieć żadnych zastrzeżeń co do takich scen, ponieważ są one zintegrowane ze scenariuszem, są pełne naturalności, czystości i uczciwości.

P: Jak zareagowałeś na pogłoski o negatywnym wpływie Barbary Mori na związek Twojego syna i jego żony Suzzane?

O: Odkąd pogłoski stały się kompletnie bezpodstawne, nie przeszkadzały mi w najmniejszym stopniu.

P: Czy „Kites” zawiera jakąś uniwersalną wiadomość na temat języka miłości?

O: „Kites” nie jest filmem prawiącym morały, ale owszem, przekazuje pewną wiadomość - to miłość jest ogólnym językiem… -przekracza wszystkie granice i nie jest związana z żadnymi przymusami.

P: Co wpłynęło na to, że wybrałeś Anuraga Basu do kierowania filmem?

O: Wyprodukowałem i nakręciłem wiele filmów i doszłem do wniosku, że „Kites” wymaga bardzo dobrego, utalentowanego i doświadczonego reżysera. To wtedy zdecydowałem się zatrudnić kogoś do pomocy, a że lubię Anuraga, postanowiłem, że to jego zatrudnię do pracy nad filmem. Do tego wiedziałem, że ja i on mamy podobne poczucie wrażliwości i posiadamy podobną wizję.

P:  Większość Twoich projektów po „Kaho naa…pyaar hai” angażowało Hrithika w głównej roli. Czy uważasz, że Twój syn jest czymś na wzór Twojej szczęśliwej maskotki i vice versa?

O: Moje wcześniejsze filmy, bez udziału Hrithika, również były dużymi hitami. Cieszę się, że odkąd do mojej ekipy dołączył Hrithik, przedłużyliśmy tradycję dostarczania dobrych przebojów kinowych dla firmy FilmKraft.

P: Jak sądzisz, czy Twoje filmy bez Hrithika byłyby teraz niepełne? Czy chcesz angażowac go do wszystkich przyszłych projektów?

O: Tak, z cała pewnością. Zawsze będę się starał mieć go w swojej ekipie, ponieważ jest on aktorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Jeżeli powierzysz mu jakąś rolę, możesz być pewien, że podejdzie do tego bardzo profesjonalnie.

P: Twój kolejny projekt to „Krrish 2” – czy zdecydowałeś już, że obsadzisz w nim Hrithika?

O: „Kites” wymagał ode mnie pełnej determinacji i poświęcenia jako od producenta. Kiedy skończę  „Kites”, wtedy będę mógł myśleć o kolejnych projektach.


tłumaczenie: tinahri
źródło: hindu.com


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#2 2009-06-12 22:50:22

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Zmysłowość w "Kites".

Jestem ciekawa jak będzie wyglądała zmysłowość w "Kites" Wątpię, żeby to było coś na wzór Hollywood, bo wtedy cenzor na pewno wyciąłby te sceny. Skoro Rakesh mówi, że film będą mogły oglądać także dzieci, więc myślę, że wszystko zostanie przekazane bardzo delikatnie - i dobrze. Taka subtelność dodaje jedynie uroku.

A co do współpracy taty i syna - mam nadzieję, że będą jak najczęściej nakręcali razem filmy, bo taka rodzinna współpraca to na pewno coś wyjątkowego. Do tego, Rakesh jest naprawdę dumny z syna - nie dziwę się, jest spaniałym aktorem i do tego dobrym człowiekiem W takim razie teraz czekamy na "Kites" a później na kolejne produkcje ojcowsko-synowskiego duetu

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#3 2009-06-13 16:05:16

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Zmysłowość w "Kites".

Na 100% nie będzie tam ordynarnych scen łóżkowych, jak to w filmach Hollywood! Za to, m.in. też lubię bolly, bo tak jak powiedziałaś Aniu delikatne, subtelne sceny, pozwalają widzowi włączyć wyobraźnię

To jest piękne w tych filmach,no i mogą śmiało ogladać je dzieci

A co do wspólnych projektów taty i syna,także uważam, że powinno być ich jak najwięcej, ale nie dlatego, że taka praca jest piękna w aspekcie moralnym, duchowym czy jak to nazwać, ale poprostu dlatego, że ich wspólne filmy są hitami i przyciagają przed ekrany!


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.obrona-przed-czarna-magia.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.pokemon-nowageneracja.pun.pl www.polisheliteclan.pun.pl www.gildiasithlords.pun.pl