Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2010-03-13 18:04:44

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Księżyc w nowiu

Księżyc w nowiu



http://gfx.filmweb.pl/po/19/60/491960/7293935.3.jpg?l=1262613353000



Druga część kultowej już sagi Zmierzch. Zbliżają się 18 urodziny Belli (Kristen Stewart), ale dziewczyna nie ma ochoty obchodzić ich w jakiś szczególny sposób. Mimo tego, Alice (Ashley Greene), siostra Edwarda (Robert Pattinson), urządza urodzinową imprezę, podczas której Bella zostaje zaatakowana przez jednego z członków rodziny, Jaspera (Jackson Rathbone).

Po tym wydarzeniu Edward nie może sobie wybaczyć że naraził Bellę na takie niebezpieczeństwo i razem we swoją rodziną opuszcza Forks. Po jego wyjeździe Bella popada w depresje. Kilka miesięcy później powoli zaczyna wracać do siebie i zaprzyjaźnia się z synem kolegi swojego ojca, Jacobem (Taylor Lautner), który również skrywa mroczna tajemnicę.

Z czasem Jacob zaczyna czuć do Belli coś więcej niż tylko przyjaźń, a ona dochodzi do wniosku że Jacob może będzie mógł jej pomóc zapomnieć o Edwardzie. W tym czasie do Forks przybywa Alice, myśląc że Bella popełniła samobójstwo. W wyniku niefortunnych wydarzeń Rosalie (Nikki Reed) mówi Edward'owi o wizji Alice, przez co chłopak postanawia pojechać do Volterry, siedziby Volturich (królewskiego rodu wampirów) i poprosić o śmierć. Tym razem to Bella musi uratować swojego ukochanego przez śmiercią...     




Źródło:
www.filmweb.pl

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2010-03-13 18:56:18

 Sonic Hed

Recenzent

12430219
Skąd: Silent Mobius
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 258
Info: Fan StH, SH & HR
Wiek: 23
O Hrithiku: Nieprzeciętnie uzdolniony

Re: Księżyc w nowiu

"Księżyc w nowiu" - wiele obiecywałem sobie po tej części. Niestety mój optymizm rozpłynął się z prędkością nadświetlną . Film dłużył się niemiłosiernie, nastrój Belli przyprawiał mnie o ból głowy, ok rozumiem że przeżyła rozstanie z Edwardem, ale na litość boską, jak można się tak wydzierać w czasie snu. W końcu jako córka policjanta powinna wiedzieć, że istnieje coś takiego jak cisza nocna . Pomyślałem sobie wtedy "Kurcze, teraz to już gorzej być nie może..." jednak i w tym wypadku srogo się pomyliłem. Kulminacją okazały się sceny z gościami w obcisłych slipkach. Nie wątpie, że panie były zachwycone, jednak męska część widowni pewnie zastanawiała się, czy aby przypadkiem nie ogląda "Bruna" . Na szczęście w końcu pojawiły się napisy, obwieszczające że oto nastąpił The End, który przyjołem z niesamowitą ulgą. Teraz już wiem, że Saga Zmierzchu nie jest przeznaczona dla mnie, po prostu jej nie trawię.


http://i711.photobucket.com/albums/ww114/JocaSonic/Sonic_and_Sega_All_Star_Gif_by_Xuli.gif

Offline

 

#3 2010-03-13 19:07:52

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Księżyc w nowiu

Piotruś!
A ja po Twojej opinii wnioskuję, że jakoś tak dziwnie zazwyczaj podoba mi się to za czym Ty nie przepadasz Dokładnie na odwrót układają się nasze gusta No cóż, jeśli chodzi o Bellę, to aktorką grająca ją niestety jednak mi się nie bardzo podoba Starałam się w pierwszej części znaleźć w niej coś przyciągającego, ale jakoś mi się nie udało Gra w sumie dosyć dobrze, ale nie pasuje mi do tej roli Jej krzyki podczas snu są raczej zrozumiałe. Męczyły ją koszmary, więc wtedy nie myślała, że jest cisza nocna Szkoda, że Roberta tak mało jest w tej części - ale jak się pojawia to zachwyca mnie jak zawsze Jacob też jest fajny Ładnie się zmienia w wilczka Koledzy z jego grupy - zwyczajni, jakoś nie zaczęłam się zachwycać ich skąpym ubraniem

Tak, jednak mamy inne gusta - Ty męczysz się na "Zmierzchu" a ja usypiam na "Silent Hill"

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#4 2010-03-16 20:29:35

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Księżyc w nowiu

jeszcze tego nie widzialam,ale "faceci w slipach" brzmia jak "Robin Hood ifaceci w rajtuzach"

moze to jednakkomedia

Offline

 

#5 2010-03-24 20:08:45

soda_oczyszczona

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 155
O Hrithiku: Brzydal :haha:

Re: Księżyc w nowiu

Też jeszcze nie miałam okazji obejrzeć, lecz po opisie filmu i po trailerze stwierdzam, że popieram zdanie Piotrka ale poczekam jeszcze i przekonam się na własne oczy i uszy jak będzie się starała/ wydzierała Bella Zobaczymy wszystko


Super stronka! Zajrzyjcie koniecznie! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=223399

Offline

 

#6 2010-04-03 19:52:07

soda_oczyszczona

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 155
O Hrithiku: Brzydal :haha:

Re: Księżyc w nowiu

Obejrzałam niedawno i miałam rację popierając zdanie Sonica - zachwycona nie jestem... Całość raczej mnie przygnębiła, coś jak tani melodramat z domieszką czegoś, czego niestety nie potrafię nawet nazwać Nie pomogły nawet scenki ze skąpo ubranymi "wilczkami" ani widok Belli wywalającej się na motorze Poprzez całość filmu miałam nadzieję, że w końcu pojawi się Ktoś lub stanie się coś, przez co ten film będzie "jakiś". Przynajmniej tyle. Jak dla mnie był on wyłącznie straaaaaaasznie nudny i można by go za karę puszczać tym niegrzecznym żeby się na nim dzieciaki uspokoiły i wyciszyły, tylko żeby biedulki nie wpadły po jego obejrzeniu w jakąś ciężką depresję jak Bella na początku filmu
Teraz czekam na Waszą krytykę...
...mojej opinii


Super stronka! Zajrzyjcie koniecznie! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=223399

Offline

 

#7 2010-05-03 08:53:11

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Księżyc w nowiu

ja liczylam (po Waszych wypowiedziacj), ze krzykow Belli bedzie znacznie wiecej
no i juz na poczzatku sie zawiodlam
trzy koszmarne noce i koniec
mam nadzieje,ze w kolejnej czesci bardziej sie postara

dla mnie film byl ciekawy i posiadal nutke mrocznosci
fabula bardziej mnie wciagnela niz w pierwszej czesci(sadze,ze bylo wiecej akcji)
no i znowu wszyscy poza Bella szybciej biegali niz w "Slonecznym patrolu"
kobita musi sie za siebie wziasc bo odstaje
Edward byl bardzo "wizyjny" no ale taka rola

film mi sie podobal i czekam na kolejna czesc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polisheliteclan.pun.pl www.pokemon-nowageneracja.pun.pl www.gildiasithlords.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl