Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#46 2010-02-07 20:45:59

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Twilight - Zmierzch.

soda_oczyszczona napisał:

Jutrzenka napisał:

Ale zawsze wśród aktorów na topie jest najbardziej charakterystyczna postać z filmu. Tutaj jest to np. Robert. Inni aktorzy zagrali również świetnie ale dla większości ludzi właśnie On jest swego rodzaju magnesem, który przykuwa uwagę. Ja również tak Go postrzegam i przyznaję, że gdyby nie On, to "Zmierzch" byłby fajnym filmem, ale zdecydowanie nie podobałby mi się tak bardzo jak z udziałem Roberta

Aniu
Magnezem chyba chciałaś napisać
Fakt, nieźle się wczuł w rolę, ale przecież była tam również główna rola żeńska a o tej pannie - właśnie nawet nie pamiętam jak się nazywała ta, która grała Izabellę - nie słychać wcale... Może założymy jej też wątek? Choć i tak nie będzie tam tyle wpisów co dla Pattisona. Swoją drogą, Robert ma bardzo "smaczne" nazwisko

Nie, chciałam napisać magnesem To "s" a nie "z" jest zamierzone Mam na myśli magnes przyciągający

No ona chyba przykuła uwagę głównie panów, ale pań na świecie jest chyba więcej i dlatego Robert jest bardziej popularny A co do wątku o Belli, pewnie można założyć

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#47 2010-02-07 21:03:38

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Twilight - Zmierzch.

Apropo wyskakiwania z lodówki-najpierw trzeba ją mieć hihi

Bella nie narobiła takiego hałasu w mediach, bo z tego, co czytałam, nie wywarła takiego wrażenia na mężczyznach, tak jak pan Robert na kobietach, a raczej dziewczynkach (wybaczcie jeżeli uraziłam, ale większość jego fanek to nastolatki).

Co do przystojności-znam kilku facetów, którzy mają  około 175 cm wzrostu i są bardzo przystojni, choć jak na faceta, to wzrost raczej mikry.
No ale skoro Aniu, dla Ciebie bycie przystojnym, to bycie wysokim W sumie ciekawy pogląd, jeszcze z takim się nie spotkałam i jeśli pozwolisz to wykorzystam ten pogląd na ćwiczeniach z psychologii Myślę, że jeszcze takiego kryterium postrzegania przystojności ludzie z mojego roku nie słyszeli
Ciekawe, czy to samo tyczy się dziewczyn, może tez są jacyś faceci, którym wysokie dziewczyny wydają się piękne bez względu na twarz i ciało

Plisss, mogę?


A ten "Zmierzch" chyba jednak obejrzę w najbliższej przyszłości, bo muszę zobaczyć jak ten Pattinson tam gra hehe
Ale sądzę, że nie zapałam do niego miłością, jak większość po projekcji xD


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#48 2010-02-07 21:14:05

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Twilight - Zmierzch.

tinahri napisał:

Co do przystojności-znam kilku facetów, którzy mają  około 175 cm wzrostu i są bardzo przystojni, choć jak na faceta, to wzrost raczej mikry.
No ale skoro Aniu, dla Ciebie bycie przystojnym, to bycie wysokim W sumie ciekawy pogląd, jeszcze z takim się nie spotkałam i jeśli pozwolisz to wykorzystam ten pogląd na ćwiczeniach z psychologii Myślę, że jeszcze takiego kryterium postrzegania przystojności ludzie z mojego roku nie słyszeli
Ciekawe, czy to samo tyczy się dziewczyn, może tez są jacyś faceci, którym wysokie dziewczyny wydają się piękne bez względu na twarz i ciało

Plisss, mogę?

Tinahri!
Szczerze to nie wiem, co widzisz takiego nadzwyczajnego w tym co pisałam, bo ja z kolei wychowałam się w takim otoczeniu ludzi, dla których przystojny to tylko wysoki mężczyzna Dla mnie więc szokujące jest to, że Ty się nie spotkałaś z taką opinią Może to od regionu zależy Poza tym, aż dziwi mnie, że wg Ciebie coś co piszę ponownie nadaję się do ćwiczeń psychologicznych Sama takie miałam na I roku studiów, ale raczej zajmowaliśmy się ważniejszym rzeczami niż przystojność Zresztą, to nie ma nic wspólnego ze studiami, o których Ty tak lubisz pisać, praktycznie w każdym poście Widać, że jesteś na etapie fascynacji życiem studenckim typowym dla studentów I roku To też pewnie nadawałoby się na ćwiczenia z psychologii Wybacz, jeśli poczułaś się urażona, ale mnie troszkę męczy Twój styl odpisywania na moje posty

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#49 2010-02-07 21:29:26

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Twilight - Zmierzch.

ja tez lubie wysokich facetow
tacy sa najlepsi,bo zawsze mozna sobie ubrac obcas i sie nie martwic
a jak jest powodz to mozna sie na niego wgramolic i sie nie utonie
nie wspomne o koncertach na ktorych mozna zobaczyc scene
pozatym zawsze ktos taki powie,ze widzi wszystkich z gory
no i taki ma wieksze powazanie od knypka
wysoki facet przy boku to jak bodyguard

same zalety
tez wole wysokiego,bo z samego aspektu wzrostu wynika przystojnosc

Offline

 

#50 2010-02-08 10:25:22

soda_oczyszczona

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 155
O Hrithiku: Brzydal :haha:

Re: Twilight - Zmierzch.

Mika ależ się mi buzia sama usmiechnęła jak czytałam Twojego posta!
Same zalety Ale fakt - większy = bardziej widoczny
Co do wymiany zdań między Anią a tinahri to też uważam za dziwną opinię, że "przystojny to tylko wysoki mężczyzna"... Dobrze, że nie jestem mężczyzną bo z moim wzrostem miałabym kompleksy Cóż, jeśli to od regionu zależy to z chęcią jeszcze poznam jakieś zwyczaje, które w Lublinie panują


Super stronka! Zajrzyjcie koniecznie! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=223399

Offline

 

#51 2010-02-08 11:09:19

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Twilight - Zmierzch.

Uf, jednak nie tylko ja nie wiedziałam o tym poglądzie. Chciałam tylko dodać, że mam kolegę, który ma 170zm wzrostu i jest śliczny, bardzo mi się podoba, ale nie mogłabym z nim być, będąc wyższa o 6 cm... i to mnie kiedyś bolało, ale teraz on ma śliczną dziewczynę, mieszkają razem i dobrze im się układa

A co mi ze wzrostu i figury modelki? Nic, nawet szpilek nie mogę sobie kupić
A nie chcę też mieć faceta, który ma dwa metry, bo aż strach się bać, jakiego wzrostu będą nasze dzieci xD

Więc i wysokiemu źle i niskiemu nie lepiej, chociaż ja uważam, że lepiej xD


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#52 2010-02-08 17:51:26

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Twilight - Zmierzch.

soda_oczyszczona cala "usmiechnosc" po mojej stronie

a widzisz tinahri
jednak skubnelo by sie szpileczke
no sadze,ze jak masz 176cm to taki z 185 cm bedzie w sam raz
a nawet jak bedzie mial 2m to wielkie dzieciaczki moga zostac siatkarzami i siatkarkami rozslawiajac nazwisko i Polske

Offline

 

#53 2010-02-08 21:01:16

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Twilight - Zmierzch.

Owszem, ja jestem skazana tylko na wysokich facetów, ale spotkałam wielu niższych bardzo przystojnych, którzy może i byliby zainteresowani moją osoba, gdyby nie mój wzrost. Więc cieszcie się dziewczyny, że macie wzrost, jaki macie. Chociaż, ja mam jeden plus-wszystko widzę na koncertach i nie muszę sięgać po stołek, żeby wziąć coś z górnej półki w szafie  hihi

A za dzieci- sportowców dziękuję, nie chciałabym żeby potem kraj wymagał od nich cudów, a co najmniej więcej niż własna matka


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#54 2010-02-13 21:43:19

soda_oczyszczona

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 155
O Hrithiku: Brzydal :haha:

Re: Twilight - Zmierzch.

Nie wiem czemu dziewczyny myślą że to facet powinien być wyższy od niej? Zabobon jakiś czy co? Przecież to ona ma się czuć przy nim dobrze - bo to jest najważniejsze - a nie jest chyba dla was aż tak ważny wzrost?? Tu zaznaczę, że Jutrzenki o to nie pytam bo już znam Jej zdanie n.t. temat


Super stronka! Zajrzyjcie koniecznie! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=223399

Offline

 

#55 2010-02-17 19:48:42

Kareena

Debiutant

8137924
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 29
Wiek: Najlepszy
O Hrithiku: Cudownie ciepły i super sexy

Re: Twilight - Zmierzch.

Miłe, dziewczyny, muszę się dołączyć do dyskusji na temat przystojnych mężczyzn. Już trochę żyję na tym świecie i nieraz słyszałam opinie na ten temat. Nie jest nowością stwierdzenie, że przystojny mężczyzna nie może być niski. Jest to zasadnicza cecha określająca męski wygląd. Jest kwestią dyskusyjną, czy każdy przystojny men jest ładny, miły, interesujący. Dla mnie centymetry nie są bez znaczenia, ale (mówię  wciąż o wzroście:) nie są najważniejsze. Istotne są proporcje, kształtne ciało, ten urok osobisty i kultura, które przyciągają i wabią. I... w tym momencie przestajemy myśleć o wzroście, kolorze oczu, tylko po prostu w nich toniemy. I po całej kalkulacji:) I całe szczęście, bo dzięki temu każdy ma szansę znaleźć swoją połówkę, choć odbiega od ideału.
Mężczyzna od wieków ma przypisaną rolę opiekuna kobiety, obrońcy swojej rodziny. Przepraszam za porównanie, ale duży pies robi większe wrażenie i skuteczniej odstrasza. Nie musi nawet szczekać. Mały warczy, ujada i też daje radę, choć więcej się napracuje. U ludzi  jest podobnie. Ładne kobiety i przystojni mężczyźni mniej z siebie dają, na początku wszystko łatwiej im przychodzi z racji aprobaty i podziwu otoczenia. W efekcie nie docierają tak daleko i mniej osiągają, niż  ci mniej atrakcyjni, bo spoczywają na laurach. Coś w tym jest, że ludzie sukcesu często nie zaliczają się do tych urodziwych.
Trochę zboczyłam z tematu. Przedstawię szybko moją opinię.Przystojny mężczyzna musi być w miarę wysoki, tzn. wyższy ode mnie, proporcjonalnie zbudowany, bez brzuszka (absolutnie), z iskierkami w oczach, tajemniczo  uśmiechnięty i koniecznie mądrzejszy. Turlacie się ze śmiechu, czy jeszcze nie? Och, Boże nie można pomarzyć? A, jeszcze jedno. Musi być schludny, bo jak nie - to wypad.
Cześć, idę napić się kawy. Ciśnienie mi spadło i trochę marudzę. Może włączę video i obejrzę któryś z filmów z "naszym przystojniakiem". Zawsze poprawia mi nastrój:)
Pozdrawiam zmęczonych zimą forumowiczów.


http://www.fototube.pl/pictures/roedzinka_hrithika_80jp2.jpg

Offline

 

#56 2010-02-20 18:48:55

soda_oczyszczona

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 155
O Hrithiku: Brzydal :haha:

Re: Twilight - Zmierzch.

"Koniecznie mądrzejszy"?? Czyli bliżej jaki? A iskierki w oczach? Zawsze myślałam, że one pojawiają się przy tych niezwykłych, wyjątkowych okazjach... Jak dla mnie to do opisu brakuje obowiązkowo jeszcze poczucia humoru
Przystojny nie może być niski? A Ci wszyscy mężczyźni średniego wzrostu? Znam kilku takich, którzy wydają mi się przystojni. Ale właśnie - wszystko zależy od gustu
Schludny to jest to!! Ale też bez przesady - słyszałam o takich którzy golą cały zarost i owłosienie z ciałka Ci, którzy chodzą na solarium też odpadają Osobiście mi np nie podobają się mężczyźni, którzy mają spodnie z krokiem do kolan, albo kolczyk w nosie. Można by długo wymieniać...


Super stronka! Zajrzyjcie koniecznie! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=223399

Offline

 

#57 2010-02-20 19:45:48

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Twilight - Zmierzch.

Kareena napisał:

Nie jest nowością stwierdzenie, że przystojny mężczyzna nie może być niski. Jest to zasadnicza cecha określająca męski wygląd.

No proszę Czyli jednak to, że przystojny mężczyzna nie może być niski nie jest żadną nowością To znaczy, że jednak nie tylko na Lubelszczyźnie jest takie przekonanie

Zresztą, wystarczy poczytać kilka stron w Internecie. Są na nich wypowiedzi typu: "przystojny facet w opinii wielu kobiet przede wszystkim musi być wysoki ( co najmniej 180 cm)".

soda_oczyszczona napisał:

Tu zaznaczę, że Jutrzenki o to nie pytam

Ja tylko dodałam jedno zdanko

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#58 2010-02-20 20:05:35

soda_oczyszczona

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 155
O Hrithiku: Brzydal :haha:

Re: Twilight - Zmierzch.

I to jedno zdanko wystarczy, odpowiedz wyczerpująca temat A tak jak sama Aniu podałaś w cytacie - wielu kobiet, nie większości. Ale to kwestią gustu jest wszystko i tyle


Super stronka! Zajrzyjcie koniecznie! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=223399

Offline

 

#59 2010-02-20 20:20:07

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Twilight - Zmierzch.

Alez Danusiu Nigdy nie twierdziłam, że to opinia większości Wypowiadałam się w swoim imieniu Niektóre osoby pisały, że moja opinia to jakaś nowość A jednak wyrażenie "wiele kobiet" potwierdza, że nie tylko ja mam takie zdanie Zresztą, Kareena napisała to tak dobrze, że nie ma sensu żebym się powtarzała

Jeśli jednak wysokość nie ma nic wspólnego z przystojnością, to dlaczego tylu niskich mężczyzn czuje się źle z powodu swojego niskiego wzrostu No to chyba dosyć znana postawa i chyba żadną nowością nie jest Ja uważam więc, że jeśli mężczyzna przystojny nie musiałby być wysoki, to mężczyźnie byłoby to tym bardziej obojętne, czy ma 168 cm. czy 180 cm. A jednak nie jest Dlaczego ?

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#60 2010-02-21 00:01:43

Kareena

Debiutant

8137924
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 29
Wiek: Najlepszy
O Hrithiku: Cudownie ciepły i super sexy

Re: Twilight - Zmierzch.

Dziewczyny, nie kłóćcie się:) Nawet w słowniku obok określenia "harmonijna, przyjemna powierzchowność" napisane jest "dorodny", czyli okaz Lubimy, kochamy, szanujemy niskich, ale oglądamy się za wysokimi. Ogólnie można powiedzieć, że dziś za wysokiego uważa się mężczyznę powyżej 180 cm. To i tak nie gwarantuje uznania za przystojnego, bo liczą się proporcje. Harmonijnie zbudowany osobnik niezależnie od płci i wzrostu zawsze przyciąga wzrok. Tak mamy zakodowane, że podobają się nam ładne rzeczy i mimo woli przypisujemy im pozytywne cechy. No i....nabieramy się.
Soda, te iskierki w oczach to właśnie dla mnie przejaw poczucia humoru. Dlaczego mądrzejszy? Bo lubię prowadzić ciekawe rozmowy z podtekstami. Czytanie między wierszami wymaga inteligencji, a kiedy tej mężczyźnie brakuje i nie łapie o co mi chodzi to wkurza się. Po prostu uważa, że robię z niego durnia. Jakbym musiała:) Jeśli mężczyzna niemal czyta w moich myślach i w pół zdania wie, o czym mówię, to uroda i wzrost schodzą na dalszy plan. Tak mam i nic na to nie poradzę. Zgadzam się z Anią, że panowie niscy źle się z tym czują. Sama jestem dość wysoka (172 cm), do tego chodzę na obcasach. Widzę, jak wielu mężczyzn peszy mój wzrost. Aż czasami czuję się winna, ze urosłam )
Ogoloną klatę i solarium jeszcze bym zniosła, ale spodnie z krokiem w okolicach kolan i kolczyki tu i tam -  brr. Taki facet dla mnie jest niemęski z założenia.
Chce podsumować moje przemyślenia. Moim zdaniem mężczyzna przystojny jest co najmniej średniego wzrostu, harmonijnie zbudowany, ma miłą twarz i zgrabną sylwetkę.Natomiast  każdy powinien być czysty i delikatnie pachnieć dobrą wodą kolońską. Mieć umyte włosy i obcięte paznokcie. To już sprawa kultury osobistej, ale ma ona wpływ na ocenę całości. Czasem nawet nie domyślamy się, jakie ciacho kryje się pod obwisłymi, niechlujnymi ciuchami i przygarbioną sylwetką. Jakoś nie mam ochoty tego sprawdzać:)
Każda z nas ma swój ideał i nikt nie ma prawa go kwestionować. I tak życie wszystko weryfikuje. Potem okazuje się, że ten najbardziej kochany i jedyny odbiega od wzorca. Dlatego, soda nie denerwuj się, że uparcie mówimy o wysokim wzroście. Ja lepiej się czuję przy dużym mężczyźnie z racji swojego wzrostu. Jutrzenka i tinahri chyba też.
A niech oni będą sobie mniej przystojni, byle mocno i szczerze kochali


http://www.fototube.pl/pictures/roedzinka_hrithika_80jp2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odrodzeni-cabal.pun.pl www.musclecars.pun.pl www.benign.pun.pl www.the-dreamers.pun.pl www.tstramwaj2.pun.pl